Valné zhromaždenie RK Bratislava 5 rozhodlo o novej prezidentke aj delegátoch na Snem komory

Valné zhromaždenie RK Bratislava 5 rozhodlo o novej prezidentke aj delegátoch na Snem komory

Pridané dňa: 30.03.2016
Valné zhromaždenie Regionálnej komory sestier a pôrodných asistentiek Bratislava 5 si dňa 30. 3. 2016 zvolilo novú prezidentku Zuzanu Polčinovú. Zástupcovia sestier a pôrodných asistentiek taktiež rozhodli o delegátoch na tohtoročný Snem SK SaPA.

Pred samotnou voľbou na valnom zhromaždení vystúpila prezidentka Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek Mgr. Iveta Lazorová, dipl. p. a., ktorá prítomných vyzvala, aby si zvolili takého prezidenta, ktorý bude ochotný komunikovať s vedením komory. Prítomným delegátom sa taktiež prihovoril člen Rady a Prezídia a riaditeľ kancelárie SK SaPA PhDr. Milan Laurinc, PhD., ktorý sestry informoval o tom, aké benefity majú členovia komory.
Dňa 30. marca 2016 sa konalo taktiež Valné zhromaždenie RK Košice 1, RK Dunajská Streda, na ktorých sa zúčastňovali členovia Rady SK SaPA. Pred Veľkou nocou sa dňa 15. 3. 2016 konalo Valné zhromaždenie RK Bratislava 3, na ktorom si sestry zvolili nielen delegátov na Snem komory, ale aj nového prezidenta RK Viliama Záborského. Na pláne je taktiež Valné zhromaždenie RK Trnava dňa 31. marca 2016.