Sestra-inštrumentár/obsluha na operačnej sále/pooperačná starostlivosť

Pridané dňa: 08.06.2020

POZÍCIA Sestra-inštrumentár/obsluha na operačnej sále/pooperačná starostlivosť
PREDMET INZERÁTU

Hľadáme operačnú sestru.

DRUH ÚVÄZKU 1,0
TYP PRACOVNÉHO POMERU TPP
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA (VZDELANIE, PRAX)

Sestra (ÚSOV, Bc, alebo Mgr. v odbore ošetrovateľstvo)

Výhodou je špecializácia v odbore "inštrumentovanie na operačnej sále"

Nutná prax na operačnej sále.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • poskytovať ošetrovateľskú starostlivosť v rozsahu jednodňovej zdravotnej starostlivosti - pooperačná starostlivosť
  • inštrumentovanie na operačnej sále (v závislosti od kvalifikácie), prípadne obsluha inštrumentára na operačnej sále

Bližšie informácie ohľadom pracovnej doby a podmienok budú poskytnuté na osobnom pohovore.

PLATOVÉ PODMIENKY 1200€/ brutto (Uvedená mzda predstavuje minimálnu odmenu na inzerovanú pozíciu. Starostlivo zvážime odbornú kvalifikáciu a skúsenosti kandidáta a ponúkneme odmenu s ohľadom na situáciu na trhu. Sme pripravení privítať v našom tíme kvalitných kandidátov.)
NÁSTUP dohodou
VÝHODY

Ponúkame Vám prácu na klinike estetickej medicíny, príjemné pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy:

- zaujímavú a perspektívnu prácu a dlhodobú spoluprácu

- moderné a špičkové vybavenie kliniky

- profesionálny pracovný kolektív

- zamestnanecké zľavy na produkty a služby

MENO Ing. Lucia Green
KONTAKT green@cclinic.sk