Úvod / Aktuálne pracovné ponuky/ Sestra do ambulancie - Bratislava
Sestra do ambulancie - Bratislava
POZÍCIA Sestra do ambulancie - Bratislava
PREDMET INZERÁTU Zaujíma Vás oblasť imunológie a chcete odborne rásť? Do imunologickej ambulancie hľadáme zodpovednú a príjemnú sestru.
DRUH ÚVÄZKU 1,0
TYP PRACOVNÉHO POMERU TPP
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA (VZDELANIE, PRAX) - vzdelanie v súlade s platnou legislatívou - Náplň práce: Odborná činnosť sestry ako odbery, podávanie injekcií, infúzií, funkčné vyšetrenie pľúc. Manažment pacienta a plánovanie objednávok. Starostlivosť o chod ambulancie, zabezpečovanie zdravotníckeho materiálu. Administratívna podpora, zakladanie výsledkov pacientov do zdravotných záznamov.
PLATOVÉ PODMIENKY 1000€/ brutto
NÁSTUP dohodou
VÝHODY Odborný rast, možnosť spolupráce na klinických štúdiách. Možnosť vycestovania do zahraničia na odborné kongresy. Nadštandardný kolektív, firemné akcie. Ústretové vedenie (práca v zabehnutej ambulancii rodinného charakteru). Výkonové odmeny.
MENO Mgr. Miroslava Kahan
KONTAKT miroslava.kahan@yahoo.com

Partneri

Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri