Úvod / Podujatia / Pôrodné asistentky darovali 520 eur ženám v núdzi
Pôrodné asistentky darovali 520 eur ženám v núdzi

Rožňava - Finančný dar v hodnote 520 eur sa podarilo vyzbierať pôrodným asistentkám v rámci charitatívnej akcie „Pôrodné asistentky ženám“, ktorá sa uskutočnila dňa 9. marca 2018 vo Zvolene počas tretieho ročníka vedeckej konferencie pôrodných asistentiek s názvom „Pôrodná asistencia – šanca na zmenu“.

Finančný dar v hodnote 520 eur odovzdali viceprezidentka pre pôrodné asistentky Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek PhDr. Adriana Nemčoková, dipl. p. a. spolu s vedúcou detašovaného pracoviska bl. Sáry Salkaháziovej v Rožňave Vysokej školy zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety prof. PhDr. Mária Kilíková, PhD. dňa 21. marca 2018 riaditeľke Charitatívno sociálneho centra Rožňava Mgr. Andre Janickej Rudnayovej. „Charitatívnu akciu „Pôrodné asistentky ženám“ sme organizovali symbolicky ako dar pri príležitosti dátumu jej konania 8. marca 2018, keď sa oslavuje Medzinárodný deň žien viac menej ako prejav úcty žien ženám. Finančný dar bude určený tehotným ženám, matkám a ich deťom v núdzi, o ktoré sa stará Charitatívno sociálne centrum v Rožňave,“ povedala počas odovzdávania viceprezidentka SK SaPA pre pôrodné asistentky PhDr. Adriana Nemčoková, dipl. p. a.
Charitatívno sociálne centrum Rožňava poskytuje sociálne služby zamerané na podanie pomocnej ruky ľuďom s nepriaznivým zdravím, ľuďom bez domova a ostatným marginalizovaným skupinám.

Ďalšie články v sekcii

Na Medicor 2018 dominovali sestry
Trenčín - V dňoch 12. – 13. 3. 2018 v Omšení pri Trenčíne sa konala Celoslovenská konferencia zdravotníckych pracovníkov Zboru väzenskej a justičnej stráže Medicor 2018. Odborného podujatia sa zúčastnili prevažne sestry, ale aj lekári, psychológovia a fyzioterapeuti.
Tlačová konferencia: Minulosť, súčasnosť a budúcnosť pôrodnej asistencie na Slovensku
Zvolen - Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek v piatok 9. 3. 2018 vo Zvolene počas tretieho ročníka ročníka vedeckej konferencie pôrodných asistentiek s názvom „Minulosť, súčasnosť a budúcnosť pôrodnej asistencie“, organizovala tlačovú konferenciu.
Vo Zvolene diskutujú pôrodné asistentky z celého Slovenska na vedeckej konferencii
Zvolen - Vyše 130 pôrodných asistentiek z celého Slovenská v týchto chvíľach diskutuje na treťom ročníku vedeckej konferencie pôrodných asistentiek s názvom „Minulosť, súčasnosť a budúcej pôrodnej asistencie“, ktorá sa v dňoch 8. – 9. marca 2018 uskutočňuje vo Zvolene.
Pozvánka na Valné zhromaždenie delegátov RK SaPA so sídlom vo Svidníku
Svidník - Regionálna komora sestier a pôrodných asistentiek so sídlom vo Svidníku si Vás dovoľuje pozvať na valné zhromaždenie delegátov, ktoré sa uskutočni 21.3.2018 po skončení odborného seminára o 16:00 hod v priestoroch zasadačky Nemocnice vo Svidníku.

Partneri

Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri