Úvod / Podujatia / Oceňovanie Biele srdce 2017 v RK SaP Galanta
Oceňovanie Biele srdce 2017 v RK SaP Galanta


Dňa 21.6.2017 oceňovala RK SaPA Galanta svoje členky ocenením Biele srdce, ktoré sa konalo v Šali v Mestkom dome kultúry. Tohto roku sme dostali návrhy iba v kategórii sestra z praxe. V regióne sme ocenili 6 sestier:

Mária Kertészová

sestra

Galanta, Svet zdravia, geriatrické odd.

Monika Kurucová

sestra

Galanta, Svet zdravia, očná operač.sála

Mária Ožďanová

sestra

Všeobecná ambulancia Neded

Mária Slováková

sestra

Mestská poliklinika Sereď

Alena Tabačková

sestra

Galanta, gastroenterologická ambulancia

Jana Vöröšová

sestra

CZS Duslo Šaľa


Oceňovanie sa nieslo v príjemnej atmosfére a pozvanie prijali Mgr. Iveta Lazarová, dipl.p.a., prezidentka SKSaPA, Mgr. Zuzana Haladová členka Rady SKSaPA za Trnavský samosprávny kraj, Mgr. Martina Orlovská, krajská koordinátorka na hodnotenie sústavného vzdelávania, Mgr. Ivana Šurinová,krajská sestra VUC Trnava.
Podujatie sme zakončili kultúrnym programom na veselej ľudovej nôte.
Všetkým ocenením srdečne blahoželáme a želáme im veľa zdravia a elánu do ďalšej práce.

Ďalšie články v sekcii

Oceňovanie Biele srdce RK SaPA Galanta
Regionálna komora Sa PA Galanta v 15. júna 2018 v Šali , Hotel Centrál organizovala miestny seminár spojený so slávnostným odovzdávaním ocenenia BIELE SRDCE na regionálnej úrovni.
Pařízkovy dny
Ostrava - V dňoch 08. až 9. marca sa členky Rady Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek Bc. Barbora Kapitánová a Mgr. Zuzana Haladová aktívne zúčastnili na odbornom podujatí „Pařížkovy dny“, ktorý sa tradične uskutočnilo v Ostrave.
Zúčastnili sme sa na certifikovanom akreditačnom kurze psychosociálnej podpory SPIS v Brne
Brno - Dňa 02.02.2018 sa predsedníčka Kontrolného výboru SK SaPA Mgr. Iveta Michalcová a Mgr. Zuzana Haladová zúčastnili na certifikovanom akreditačnom kurze SPIS v Brne v úlohe pozorovateľov. SPIS je systém psychosociálnej podpory orientovaný na podporu všetkých zdravotníckych pracovníkov, ktorí prežívajú profesijne a často krát aj nadlimitne záťažové situácie. Systém zahrňuje poskytovanie intervenčných služieb, ale aj preventívne opatrenia, informuje a realizuje edukáciu vhodných stratégií pri zvládaní stresu.
Pôrodné asistentky darovali 520 eur ženám v núdzi
Rožňava - Finančný dar v hodnote 520 eur sa podarilo vyzbierať pôrodným asistentkám v rámci charitatívnej akcie „Pôrodné asistentky ženám“, ktorá sa uskutočnila dňa 9. marca 2018 vo Zvolene počas tretieho ročníka vedeckej konferencie pôrodných asistentiek s názvom „Pôrodná asistencia – šanca na zmenu“.

Partneri

Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri