Úvod / Podujatia / Oceňovanie Biele srdce 2017 v RK SaP Galanta
Oceňovanie Biele srdce 2017 v RK SaP Galanta


Dňa 21.6.2017 oceňovala RK SaPA Galanta svoje členky ocenením Biele srdce, ktoré sa konalo v Šali v Mestkom dome kultúry. Tohto roku sme dostali návrhy iba v kategórii sestra z praxe. V regióne sme ocenili 6 sestier:

Mária Kertészová

sestra

Galanta, Svet zdravia, geriatrické odd.

Monika Kurucová

sestra

Galanta, Svet zdravia, očná operač.sála

Mária Ožďanová

sestra

Všeobecná ambulancia Neded

Mária Slováková

sestra

Mestská poliklinika Sereď

Alena Tabačková

sestra

Galanta, gastroenterologická ambulancia

Jana Vöröšová

sestra

CZS Duslo Šaľa


Oceňovanie sa nieslo v príjemnej atmosfére a pozvanie prijali Mgr. Iveta Lazarová, dipl.p.a., prezidentka SKSaPA, Mgr. Zuzana Haladová členka Rady SKSaPA za Trnavský samosprávny kraj, Mgr. Martina Orlovská, krajská koordinátorka na hodnotenie sústavného vzdelávania, Mgr. Ivana Šurinová,krajská sestra VUC Trnava.
Podujatie sme zakončili kultúrnym programom na veselej ľudovej nôte.
Všetkým ocenením srdečne blahoželáme a želáme im veľa zdravia a elánu do ďalšej práce.

Ďalšie články v sekcii

Tlačová konferencia: Nové výzvy a možnosti Agentúr domácej ošetrovateľskej starostlivosti v starostlivosti o pacienta v domácom prostredí
Bratislava - Prezidentka SK SaPA Mgr. Iveta Lazorová, dipl. p. a. spolu s predsedom Sekcie sestier pracujúcich v Agentúrach domácej ošetrovateľskej starostlivosti Mgr. Jaroslavom Strakom a členkou výboru sekcie Bc. Zuzanou Maderovou vo štvrtok 20. júla 2017 na tlačovej konferencii informovali verejnosť o aktuálnej situácii v domácej ošetrovateľskej starostlivosť.
Tlačová konferencia: Čo odrádza mladých ľudí, aby pracovali v zdravotníctve?
Bratislava - Predstavitelia Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek na tlačovej konferencii v stredu 12. júla 2017 v Bratislave informovali verejnosť o tom, čo odrádza mladých ľudí, aby pracovali v zdravotníctve.
Deň sestier – RK SaPA v Prešove
Prešov - V mesiaci máj sa konal v Prešove v estrádnej sále DK ROH slávnostný seminár pri príležitosti Dňa sestier, ktorý bol spojený s udeľovaním ocenenia Biele srdce na regionálnej úrovni. Seminár organizovala Regionálna komora sestier a pôrodných asistentiek v Prešove, ktorá s potešením privítala 140 účastníkov – sestier.
X. Celoslovenská konferencia sestier pracujúcich v anestéziológii a intenzívnej starostlivosti
Bratislava - V hoteli Tatra sa vo štvrtok 15. júna 2017 začala jubilejná X. Celoslovenská konferencia sestier pracujúcich v anestéziológii a intenzívnej starostlivosti s medzinárodnou účasťou. Sestry zo Slovenska, Českej republiky, Poľska a Srbska budú počas dvoch dní diskutovať na odbornom podujatí, ktoré organizuje Sekcia sestier pracujúcich v anestéziológii a intenzívnej starostlivosti Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek.

Partneri

Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri