Úvod / Podujatia / Oceňovanie Biele srdce 2017 v RK SaP Galanta
Oceňovanie Biele srdce 2017 v RK SaP Galanta


Dňa 21.6.2017 oceňovala RK SaPA Galanta svoje členky ocenením Biele srdce, ktoré sa konalo v Šali v Mestkom dome kultúry. Tohto roku sme dostali návrhy iba v kategórii sestra z praxe. V regióne sme ocenili 6 sestier:

Mária Kertészová

sestra

Galanta, Svet zdravia, geriatrické odd.

Monika Kurucová

sestra

Galanta, Svet zdravia, očná operač.sála

Mária Ožďanová

sestra

Všeobecná ambulancia Neded

Mária Slováková

sestra

Mestská poliklinika Sereď

Alena Tabačková

sestra

Galanta, gastroenterologická ambulancia

Jana Vöröšová

sestra

CZS Duslo Šaľa


Oceňovanie sa nieslo v príjemnej atmosfére a pozvanie prijali Mgr. Iveta Lazarová, dipl.p.a., prezidentka SKSaPA, Mgr. Zuzana Haladová členka Rady SKSaPA za Trnavský samosprávny kraj, Mgr. Martina Orlovská, krajská koordinátorka na hodnotenie sústavného vzdelávania, Mgr. Ivana Šurinová,krajská sestra VUC Trnava.
Podujatie sme zakončili kultúrnym programom na veselej ľudovej nôte.
Všetkým ocenením srdečne blahoželáme a želáme im veľa zdravia a elánu do ďalšej práce.

Ďalšie články v sekcii

Na Medicor 2018 dominovali sestry
Trenčín - V dňoch 12. – 13. 3. 2018 v Omšení pri Trenčíne sa konala Celoslovenská konferencia zdravotníckych pracovníkov Zboru väzenskej a justičnej stráže Medicor 2018. Odborného podujatia sa zúčastnili prevažne sestry, ale aj lekári, psychológovia a fyzioterapeuti.
Tlačová konferencia: Minulosť, súčasnosť a budúcej pôrodnej asistencie
Zvolen - Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek v piatok 9. 3. 2018 vo Zvolene počas tretieho ročníka ročníka vedeckej konferencie pôrodných asistentiek s názvom „Minulosť, súčasnosť a budúcej pôrodnej asistencie“, organizovala tlačovú konferenciu.
Vo Zvolene diskutujú pôrodné asistentky z celého Slovenska na vedeckej konferencii
Zvolen - Vyše 130 pôrodných asistentiek z celého Slovenská v týchto chvíľach diskutuje na treťom ročníku vedeckej konferencie pôrodných asistentiek s názvom „Minulosť, súčasnosť a budúcej pôrodnej asistencie“, ktorá sa v dňoch 8. – 9. marca 2018 uskutočňuje vo Zvolene.
Pozvánka na Valné zhromaždenie delegátov RK SaPA so sídlom vo Svidníku
Svidník - Regionálna komora sestier a pôrodných asistentiek so sídlom vo Svidníku si Vás dovoľuje pozvať na valné zhromaždenie delegátov, ktoré sa uskutočni 21.3.2018 po skončení odborného seminára o 16:00 hod v priestoroch zasadačky Nemocnice vo Svidníku.

Partneri

Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri