Úvod / Podujatia / Oceňovanie Biele srdce 2017 v RK SaP Galanta
Oceňovanie Biele srdce 2017 v RK SaP Galanta


Dňa 21.6.2017 oceňovala RK SaPA Galanta svoje členky ocenením Biele srdce, ktoré sa konalo v Šali v Mestkom dome kultúry. Tohto roku sme dostali návrhy iba v kategórii sestra z praxe. V regióne sme ocenili 6 sestier:

Mária Kertészová

sestra

Galanta, Svet zdravia, geriatrické odd.

Monika Kurucová

sestra

Galanta, Svet zdravia, očná operač.sála

Mária Ožďanová

sestra

Všeobecná ambulancia Neded

Mária Slováková

sestra

Mestská poliklinika Sereď

Alena Tabačková

sestra

Galanta, gastroenterologická ambulancia

Jana Vöröšová

sestra

CZS Duslo Šaľa


Oceňovanie sa nieslo v príjemnej atmosfére a pozvanie prijali Mgr. Iveta Lazarová, dipl.p.a., prezidentka SKSaPA, Mgr. Zuzana Haladová členka Rady SKSaPA za Trnavský samosprávny kraj, Mgr. Martina Orlovská, krajská koordinátorka na hodnotenie sústavného vzdelávania, Mgr. Ivana Šurinová,krajská sestra VUC Trnava.
Podujatie sme zakončili kultúrnym programom na veselej ľudovej nôte.
Všetkým ocenením srdečne blahoželáme a želáme im veľa zdravia a elánu do ďalšej práce.

Ďalšie články v sekcii

Vo Zvolene sa uskutočňuje jubilejná 20 celoslovenská konferencia sestier pracujúcich v ORL
Zvolen - Vyše 140 sestier v týchto chvíľach diskutuje na jubilejnej XX. Celoslovenskej konferencii sestier pracujúcich v ORL s medzinárodnou účasťou, ktorú v dňoch 13. – 14. októbra 2017 v kongresovom hoteli Tenis vo Zvolene organizuje Sekcia sestier pracujúcich v ORL v spolupráci s Regionálnou komorou sestier a pôrodných asistentiek Zvolen a Slovenskou komorou sestier a pôrodných asistentiek.
Komora zvýšila právne povedomie sestier z Bratislavského kraja
Bratislava - Regionálna komora sestier a pôrodných asistentiek Bratislava III. v spolupráci s Regionálnou komorou sestier a pôrodných asistentiek Bratislava v stredu 27. 9. 2017 v hoteli SOREA Regia v Bratislave zorganizovala pracovné stretnutie k právnemu povedomiu sestier, kde dvesto členov vyškolila na dodržiavanie pracovných podmienok v súlade so Zákonníkom práce. Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek je pripravená pokračovať v podobných pracovných stretnutiach aj v budúcnosti, ak o to bude záujem členiek z terénu.
Tlačová konferencia: Budúcnosť ošetrovateľstva na Slovensku: Ako by sa mohli sestry lepšie starať o pacientov?
Predstavitelia sestier a odborníci na ošetrovateľstvo z krajín Vyšehradskej skupiny vo štvrtok 21. septembra 2017 na tlačovej konferencii vo Vysokých Tatrách vyzvali predstaviteľov miestnych vlád, aby problém riešili systémovo v spolupráci s európskymi inštitúciami.
Vo Vysokých Tatrách začala dvojdňová konferencia Ošetrovateľstvo a pôrodná asistencia v procese zmien
Vysoké Tatry - Prezidentka Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek Mgr. Iveta Lazorová, dipl. p. a. dnes vo Vysokých Tatrách otvorila tretí ročník celoslovenskej konferencie s medzinárodnou účasťou Ošetrovateľstvo a pôrodná asistencia v procese zmien. Dvojdňovú konferenciu v dňoch 21. - 22. septembra 2017 organizuje Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek v spolupráci s Regionálnou komorou sestier a pôrodných asistentiek Vysoké Tatry pod záštitou Európskej federácie sestier a ministra zdravotníctva Slovenskej republiky Tomáša Druckera.

Partneri

Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri