Úvod / Podujatia / Oceňovanie Biele srdce 2017 v RK SaP Galanta
Oceňovanie Biele srdce 2017 v RK SaP Galanta


Dňa 21.6.2017 oceňovala RK SaPA Galanta svoje členky ocenením Biele srdce, ktoré sa konalo v Šali v Mestkom dome kultúry. Tohto roku sme dostali návrhy iba v kategórii sestra z praxe. V regióne sme ocenili 6 sestier:

Mária Kertészová

sestra

Galanta, Svet zdravia, geriatrické odd.

Monika Kurucová

sestra

Galanta, Svet zdravia, očná operač.sála

Mária Ožďanová

sestra

Všeobecná ambulancia Neded

Mária Slováková

sestra

Mestská poliklinika Sereď

Alena Tabačková

sestra

Galanta, gastroenterologická ambulancia

Jana Vöröšová

sestra

CZS Duslo Šaľa


Oceňovanie sa nieslo v príjemnej atmosfére a pozvanie prijali Mgr. Iveta Lazarová, dipl.p.a., prezidentka SKSaPA, Mgr. Zuzana Haladová členka Rady SKSaPA za Trnavský samosprávny kraj, Mgr. Martina Orlovská, krajská koordinátorka na hodnotenie sústavného vzdelávania, Mgr. Ivana Šurinová,krajská sestra VUC Trnava.
Podujatie sme zakončili kultúrnym programom na veselej ľudovej nôte.
Všetkým ocenením srdečne blahoželáme a želáme im veľa zdravia a elánu do ďalšej práce.

Ďalšie články v sekcii

VI. Celoslovenská konferencia sekcie manažmentu v ošetrovateľstve s medzinárodnou účasťou
Bešeňová - V dňoch 05. - 06. októbra 2017 sa priestoroch Hotela Bešeňová konala VI. Celoslovenská konferencia sekcie manažmentu v ošetrovateľstve s medzinárodnou účasťou, ktorú organizovala Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek, Sekcia manažmentu v ošetrovateľstve a Univerzitná nemocnica SNP – fakultná nemocnica v Ružomberku.
Prezidentka Lazorová aktívne podporila workshop venovaným štandardným diagnostickým a terapeutickým postupom
Bratislava - Prezidentka SK SaPA Mgr. Iveta Lazorová, dipl. p. a. sa spolu s viceprezidentkou SK SaPA pre sestry pracujúce v nezdravotníckych odboroch PhDr. Margitou Kosturikovou sa dňa 28. novembra 2017 v Bratislave na pozvanie organizátorov aktívne zúčastnili workshopu venovanému vyvinutým štandardným diagnostickým a terapeutickým postupom.
Prezidentka Lazorová sa aktívne zúčastnila celoslovenskej konferencie Sekcie sestier pracujúcich v pediatrii
Banská Bystrica - Prezidentka Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek Mgr. Iveta Lazorová, dipl. p. a. sa dňa 2. decembra 2017 v Banskej Bystrici zúčastnila Celoslovenskej konferencii Sekcie sestier pracujúcich v pediatrii SK SaPA spojenú s voľbami do Výboru odbornej sekcie.
Historický VII. Česko-slovenský kongres bazálnej stimulácie pod záštitou SK SaPA
Ostrava - Prezidentka Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek Mgr. Iveta Lazorová, dipl. p. a. sa dňa 23. novembra 2017 osobne zúčastnila na historickom VII. Česko-slovenskom kongrese bazálnej stimulácie s medzinárodnou účasťou, ktorý sa uskuitočnil v multifunkčnej hale Gong v centre Ostrave. Jednalo sa o jedinečnú, a pravdepodobne poslednú príležitosť osobne se stretnúť s autormi konceptu prof. Dr. Andreasem Fröhlichem a prof. Christel Bienstein na území České republiky.

Partneri

Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri