Najnovšie videá

Oznamy

Regionálna komora SK SaPA Bratislava III v nových priestoroch
Regionálna komora SK SaPA Bratislava III dostala do prenájmu nový priestor v budove Istropolisu v hlavnom meste. O presnom čase spustenia konzultačných hodín budú členovia čoskoro informovaní.
Európska federácia sestier vyzýva slovenskú vládu, aby presunom kompetencií na zdravotníckych asistentov neohrozovala pacientov
Bratislava – Európska federácia sestier vyzýva Vládu Slovenskej republiky, aby dodržiavala európske smernice a nevystavovala pacientov zbytočnému riziku. V 21. storočí je podľa EFN neprijateľné z čisto ekonomických dôvodov prideliť vysokú úroveň kompetencií sestier zdravotníckym asistentom s nižším stupňom vzdelania.
SK SaPA žiada ministra zdravotníctva, aby zastavil zlý návrh rozšírenia kompetencií zdravotníckym asistentom
Bratislava – SK SaPA žiada ministra zdravotníctva Tomáša Druckera, aby stiahol návrh vyhlášky, ktorou MZ SR plánuje rozšíriť kompetencie zdravotníckym asistentom. Navrhovaná úprava totiž podľa komory prinesie viac chaosu medzi zdravotníkmi, ohrozí poskytovanú zdravotnú starostlivosť a celkovo nevyrieši problém s nedostatkom zdravotníkov.
Novinka: Jednoduchšie využívanie benefitného systému SK SaPA
Bratislava - Máme pre Vás veľkú novinku, ktorá Vám výrazným spôsobom uľahčí využívanie nášho SK SaPA benefitného systému. Na zimnú sezónu 2016/2017 máme pre Vás pripravené atraktívne až 50% výhody na skipasy v 16 významných lyžiarskych strediskách. Odteraz už bez registrácie a novinka platí pre Vás členov našej komory.

Podujatia

VI. Celoslovenská konferencia sestier a iných zdravotníckych pracovníkov pracujúcich na pracoviskách OCS spojená s voľbami
V dňoch 9.11.-10.11.2016 sa konala VI. Celoslovenská konferencia sestier a iných zdravotníckych pracovníkov pracujúcich na pracoviskách OCS spojená s voľbami do odbornej sekcie sestier pracujúcich na pracoviskách CS.
V Piešťanoch diskutujú najvyšší predstavitelia SK SaPA a regionálnych komôr
Bratislava - Prezidentka Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek Mgr. Iveta Lazorová, dipl. p. a. v piatok 25. novembra 2016 otvorila pracovné stretnutie prezidentov, hospodárov regionálnych komôr sestier a pôrodných asistentiek, odborných sekcií a členov Rady Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek, ktoré sa koná v dňoch 25-26. novembra 2016 v Park hoteli v Piešťanoch.
Tlačová konferencia: SK SaPA predstavila pripomienky k návrhu Vyhlášky MZ SR o rozšírení kompetencií zdravotníckym asistentom
Bratislava - Predstavitelia Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek 22. novembra 2016 na tlačovej konferencii v Dome novinárom prezentovali pripomienky SK SaPA k návrhu Vyhlášky, ktorou MZ SR chce zvýšiť kompetencie zdravotníckym asistentom.
Celoslovenská konferencia Sekcie sestier pracujúcich v ADOS, SK SaPA
Tatranské Matliare - Dňa 14.10.2016 sa v Tatranských Matliaroch konala Celoslovenská konferencia Sekcie sestier pracujúcich v ADOS, SK SaPA. Cieľom konferencie bolo poukázať na dlhodobé neriešenie problémov ADOS na Slovensku.

Partneri

Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri