analytics SKSaPA |
Ste členom komory? Prihláste sa!
Prihlasovacie meno:
Heslo:
Zatvoriť

Aktuality a oznamy

OZNAM: Dočasne nedostupné prihlasovanie na aktivity SV cez portál
Ospravedlňujeme sa Vám za problémy pri prihlasovaní na aktivity SV cez portál. Prevádzkovateľ portálu už pracuje na tom, aby bol problém, čo najskôr odstránený. O odstránení problému Vás budeme informovať.
Pridané dňa: 30.10.2014
Ministerka zdravotníctva odmietla všetky požiadavky sestier
Ministerka zdravotníctva Zuzana Zvolenská nemá úprimný záujem o spravodlivé platové ohodnotenie sestier a pôrodných asistentiek na Slovensku a preto sa sestry obrátia na parlamentných poslancov so žiadosťou o riešenie ich situácie.
Pridané dňa: 29.10.2014
Výberové konanie na pracovnú pozíciu: Vedúci RC HSV v Trenčíne. - TRVÁ
Riadi činnosť regionálneho centra, vrátane činnosti hodnotiteľov, hodnotí sústavné vzdelávanie sestier a pôrodných asistentiek, komunikuje s organizátormi aktivít sústavného vzdelávania a zabezpečuje vytvorenie čo najkompletnejšej elektronickej evidencie aktivít sústavného vzdelávania v samosprávnom kraji .......
Pridané dňa: 05.09.2014
Právne poradenstvo pre členov komory
Na základe uznesenia delegátov Snemu SK SaPA, ktorý sa konal v dňoch 25. - 26. 04. 2014 v Poprade Vám dávame na vedomie, že od 01. 05. 2014 Vám bude právne poradenstvo zabezpečované právnickou kanceláriou PUCHALLA, SLÁVIK & parners s. r. o.
Pridané dňa: 08.08.2014

Z činnosti komory

Prezidentka SK SaPA na Európskej federácii asociácií sestier v Dubline
Prezidentka Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek Mgr. Iveta Lazorová, dipl. p. a. sa v dňoch 23.-24. októbra 2014 zúčastnila na 101. Valnom zhromaždení Európskej federácie asociácií sestier (EFN) v Írskom Dubline.
Pridané dňa: 23.10.2014
Varšava: Psychiatrické sestry sa aktívne zúčastnili stretnutia krajín V 4
Prezidentka SK SaPA Mgr. Iveta Lazorová sa spolu s členmi Sekcie sestier pracujúcich v psychiatrii v dňoch 17.-18. 9. 2014 vo Varšave zúčastnili štvrtého pracovného stretnutia predstaviteľov psychiatrického ošetrovateľstva štátov V4.
Pridané dňa: 22.10.2014
IV. Celoslovenská konferencia Belianske dni ošetrovateľstva
V dňoch 16.–17.10. sa v Tatranskej Kotline konala IV. Celoslovenská konferencia Belianske dni ošetrovateľstva, ktorú organizovalo Sanatórium Tatranská Kotlina, n. o. spolu s Regionálnou komorou sestier a pôrodných asistentiek VT.
Pridané dňa: 18.10.2014
Anestéziologické sestry vystúpili na konferencii v Belehrade
Prezidentka SK SaPA Mgr. Iveta Lazorová sa spolu s členmi zo Sekcie pracujúcich v anestéziológii a intenzívnej starostlivosti v dňoch 3.-5. 10. zúčastnili 4. Kongresu anestéziologických sestier Srbska v Belehrade.
Pridané dňa: 17.10.2014

Monitoring médií

Zvolenská nemá záujem riešiť problémy, hnevajú sa sestričky
Svoje mzdové požiadavky chcú sestry najnovšie riešiť cez poslancov. Podľa nich totiž ministerka zdravotníctva Zuzana Zvolenská nemá úprimný záujem o ich spravodlivé platové ohodnotenie.
Pridané dňa: 30.10.2014
Viac ako 500 sestier sa zišlo v Komárne k problematike bezpečnosti pacienta
Komárno privítalo rekordný počet sestier a medicínsko-technických pracovníkov, ktorí sa zišli na III. celoslovenskej konferencii sestier venovanej problematike bezpečnosti pacienta a zdravotníckeho pracovníka.
Pridané dňa: 28.10.2014
Za nadčasy a noci v práci chcú sestry viac
Zdravotné sestry v Trstenej zarábajú len o niečo viac, ako je minimálna mzda. Župa do platových pomerov nezasahuje, sú v kompetencii riaditeľov nemocníc.
Pridané dňa: 24.10.2014
Opitý mladík napadol sestry v ambulancii
KOŠICE. Nebyť zásahu policajnej hliadky, sestry s lekárom v nemocnici by dopadli veľmi zle. Muž po ambulancii pľuval, sácal do personálu, sestričke vykrúcal ruku, keď sa mu snažila pichnúť injekciu a žena má dokonca vraj i monokle. Ešteže zasiahla polícia.
Pridané dňa: 23.10.2014

Kalendár podujatí

Partneri

Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri