analytics SKSaPA |
Ste členom komory? Prihláste sa!
Prihlasovacie meno:
Heslo:
Zatvoriť

Aktuality a oznamy

Právne poradenstvo pre členov komory
Pripomíname, že členovia SK SaPA (sestry a pôrodné asistentky) môžu využívať zdarma právne poradenstvo, ktoré pre komoru poskytuje právnická kancelária PUCHALLA, SLÁVIK & parners s. r. o.
Pridané dňa: 30.03.2015
Medzinárodný deň sestier 2015
Globálne zdravie nemožno dosiahnuť bez sestier a bez našich proaktívnych príspevkov a účasti na všetkých úrovniach systému zdravotnej starostlivosti. Aj to je jedna z myšlienok tohtoročného medzinárodného dňa sestier.
Pridané dňa: 28.03.2015
Nové termíny hodnotenia sústavného vzdelávania
V prípade, že termíny na hodnotenie sústavného vzdelávania sú pre vybraný región pre daný mesiac plne obsadené, kontaktujte Vedúcu príslušného regionálneho centra pre hodnotenie sústavného vzdelávania.
Pridané dňa: 27.03.2015
II. spoločná konferencia SGPS SLS a ČGPS ČLS JEP
Slovenská gynekologicko–pôrodnická spoločnosť SLS a Česká gynekologická a porodnická společnost ČLS JEP Vás pozývajú na II. spoločnú konferenciu, ktorá sa uskutoční v dňcoh 14. - 17. 5. 2015 vo výstavisku INCHEBA Expo v Bratislave.
Pridané dňa: 26.03.2015

Z činnosti komory

Členku SK SaPA zaradia do Oxford Encyklopédie
Námestníčka riaditeľa pre úsek ošetrovateľstva vo Všeobecnej nemocnici Komárno PhDr. Zlatica Halmová, MPH, ktorá je predsedníčkou Disciplinárnej komisie SK SaPA, bude v tomto roku zaradená do Oxford Encyklopédie.
Pridané dňa: 01.04.2015
Vyšlo marcové číslo informačného bulletinu SK SaPA
Vyšlo marcové číslo informačného bulletinu Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek. Elektronický mesačník v plnej verzii dostane každý člen na komorový email.
Pridané dňa: 01.04.2015
Tlačová správa: Nového riaditeľa treba čím skôr vymenovať
Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek (SK SaPA) žiada ministra zdravotníctva Viliama Čisláka, aby bezodkladne vymenoval nového riaditeľa, ktorý vyrieši stupňujúcu sa situáciu.
Pridané dňa: 25.03.2015
SK SaPA podporí účasť členiek komory na vybraných podujatiach
SK SaPA podporí účasť členiek komory na vybraných podujatiach Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek po splnení podmienok podporí účasť členiek komory na Odbornom kurze s Barbarou Kosfeld v Prahe a medzinárodnej vedeckej konferencii v Zágrebe.
Pridané dňa: 24.03.2015

Monitoring médií

SME: Osobnosť komárňanskej nemocnice zaradia do Oxford Encyklopédie
Osobnosť Všeobecnej nemocnice Komárno bude v tomto roku zaradená do Oxford Encyklopédie. Po dôslednom rešerše kompetentní rozhodli, že osobnosťou, ktorá hodnotným prínosom prispieva pre spoločnosť, je Zlatica Halmová, námestníčka riaditeľa pre úsek ošetrovateľstva.
Pridané dňa: 01.04.2015
Pôrod doma alebo v zahraničí? Stále ťažká voľba budúcich matiek
Nie je to tak dávno, čo hlavným cieľom každej tehotnej, bolo porodiť hlavne v zdraví a rýchlo, nanajvýš držať za ruku partnera či poskákať si v pôrodnej sále na fitlopte.
Pridané dňa: 31.03.2015
Sestry v Žiline výpovede nestiahli, situáciu rieši minister
Minister zdravotníctva Viliam Čislák navštívil žilinskú nemocnicu a uviedol, že potrebuje čas na preverenie situácie, pretože informácie, dostal, boli protichodné.
Pridané dňa: 26.03.2015
Nový Čas: Pán minister, tu zlyhávate!
Minister zdravotníctva V. Čislák si vypočul ostré slová o tom, ako zvláda svoj rezort, priamo od hlavy štátu. Prezident A. Kiska sa už nemohol pozerať na to, čo sa deje v zdravotníctve, a zavolal si ministra na koberček.
Pridané dňa: 18.03.2015

Kalendár podujatí

Najbližšie podujatie:
10.04.2015
Medzinárodná konferencia zameraná na prax

Partneri

Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri