Najnovšie videá

Oznamy

SK SaPA dúfa, že ministerská sestra vybojuje lepšie podmienky pre sestry a PA
Bratislava 27. 7. 2016 – SK SaPA víta, že MZ SR od 15. júna zriadilo odbor ošetrovateľstva, ktorý by mala od 1. augusta viesť ministerská sestra. Komora dúfa, že PhDr. Tatiana Hrindová, PhD. bude mať možnosť robiť potrebné zmeny, ktoré sestry a pôrodné asistentky tak dlho očakávajú.
Na tlačovej konferencii sme upozornili na nedostatok sestier a PA
Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek v kancelárii komory dňa 22. 7. 2016 organizovala tlačovú konferenciu na tému: „Nedostatok sestier a pôrodných asistentiek na Slovensku – budeme zatvárať kliniky a oddelenia?“
Vyšlo júnové číslo informačného bulletinu SK SaPA
Vyšlo júnové číslo informačného bulletinu Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek, ktoré v týchto dňoch dostanete na komorové emaily v elektronickej verzii.
Sekcia sestier pracujúcich v anestéziológii a intenzívnej starostlivosti pri SK SaPA má nové vedenie
Tatranská Lomnica - Sekcia sestier pracujúcich v anestéziológii a intenzívnej starostlivosti pri SK SaPA má nové vedenie. Členovia sekcie si vo štvrtok 2. júna 2016 v Tatranskej Lomnici vo voľbách zvolili nových členov výboru. Staronovým predsedom sekcie zostal PhDr. Milan Laurinc, PhD. Rozhodli tak členovia nového výboru na prvom zasadnutí.

Podujatia

XV. celoslovenská konferencia sestier pracujúcich v endoskopii 10.06.- 11.06. 2016 v Martine
V dňoch 10.-11. júna 2016 sa v priestoroch penziónu Čierna pani v Martine uskutočnila XV. celoslovenská konferencia sestier pracujúcich v endoskopii. Vzdelávacia aktivita bola spojená s voľbami do výboru sekcie.
Prehĺbime spoluprácu ohľadom sústavného vzdelávania
V kancelárii Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek v Bratislave sa v utorok 21. júna 2016 uskutočnilo pracovné stretnutie predstaviteľov SK SaPA so zástupcami Slovenskej spoločnosti sestier a pôrodných asistentiek, organizačnej zložky Slovenskej lekárskej spoločnosti za účelom prehĺbenia spolupráce medzi odbornými spoločnosťami v oblasti sústavného vzdelávania.
Sekcia ambulantných sestier a pôrodných asistentiek s novými posilami v tíme i novou predsedníčkou
V dňoch 3.-4.júna 2016 sa v priestoroch hotela Centrum v Košiciach uskutočnila VII. Celoslovenská konferencia Sekcie ambulantných sestier a pôrodných asistentiek SK SaPA a zároveň VI. Ročník Dňa ambulantných sestier a pôrodných asistentiek. Vzdelávací aktív bol spojený s voľbami do výboru Sekcie a s voľbami predsedníctva Sekcie.
Takto oceňovali sestry z RK Trstená
Stalo sa už tradíciou, že každoročne v máji sa koná slávnostný seminár pri príležitosti MDS, ktorý je spojený s ocenením Biele srdce na regionálnej úrovní. V tomto roku to bolo 30. mája o 13:00 hodine v knižnici Hornooravskej NsP v Trstenej.

Partneri

Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri