analytics SKSaPA |
Ste členom komory? Prihláste sa!
Prihlasovacie meno:
Heslo:
Zatvoriť

Aktuality a oznamy

Medzinárodný deň sestier 2015
Vedenie Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek pri príležitosti medzinárodného dňa sestier (12.5.2015) sa chce poďakovať všetkým sestrám na Slovensku za ich prácu, ktorá je mimoriadne nevyhnutná v slovenskej spoločnosti.
Pridané dňa: 12.05.2015
Ďakujeme všetkým delegátom za aktívnu účasť na Sneme komory
Prezidentka SK SaPA Mgr. Iveta Lazorová, dipl. p. a. ďakuje všetkým delegátom za aktívnu účasť a konštruktívnu diskusiu na 15. jubilejnom Sneme komory, ktorý sa konal v dňoch 24.-25. apríla 2015 v Poprade.
Pridané dňa: 27.04.2015
Snem sestier a pôrodných asistentiek požaduje riešiť platovú otázku
Dlho očakávané platové ohodnotenie sestier a pôrodných asistentiek sa stalo najdiskutovanejšou témou riadneho snemu SK SaPA, ktorý sa konal v dňoch 24.-25. 4. 2015 v Poprade a ktorý prišiel osobne podporiť aj prezident SR Andrej Kiska.
Pridané dňa: 25.04.2015
Právne poradenstvo pre členov komory
Pripomíname, že členovia SK SaPA (sestry a pôrodné asistentky) môžu využívať zdarma právne poradenstvo, ktoré pre komoru poskytuje právnická kancelária PUCHALLA, SLÁVIK & parners s. r. o.
Pridané dňa: 09.04.2015

Z činnosti komory

TS: SK SaPA udelí tridsiatim sestrám prestížne ocenenie Biele srdce
Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek (SK SaPA) udelí mimoriadne ocenenie Biele srdce In memoriam doc. PhDr. Gabriele Sedlákovej, PhD., R.N za významný prínos v ošetrovateľstve a pôrodnej asistencii.
Pridané dňa: 19.05.2015
Medzinárodný deň sestier v Starej Ľubovni
Takéto boli oslavy Medzinárodného dňa sestier v Starej Ľubovni, ktoré sa uskutočnilo 11.5.2015 za účasti prezidentky SK SaPA Mgr. Ivety Lazorovej, dipl. p. a. ako aj predsedníčky KV Mgr. Ivety Michalcovej.
Pridané dňa: 15.05.2015
Prezidentka SK SaPA podporuje Iniciatívu pôrodných asistentiek Slovenska
Prezidentka SK SaPA Mgr. Iveta Lazorová, dipl. p. a. v Poprade (5. 5. 2015) osobne podporila predstavenie občianskeho združenia Iniciatíva pôrodných asistentiek Slovenska (IPASK), ktoré združuje PA a sympatizujúcu verejnosť.
Pridané dňa: 05.05.2015
Vyšlo aprílové číslo informačného bulletinu SK SaPA
Vyšlo aprílové číslo informačného bulletinu SK SaPA. Elektronický mesačník v plnej verzii dostane každý člen na komorový email. Ak by ste časopis nedostali, kontaktujte svojho vedúceho regionálneho centra, alebo priamo kanceláriu komory.
Pridané dňa: 04.05.2015

Monitoring médií

TV Markíza: Sestra roka
Zdravotníci to dnes majú ťažké a cítia sa nedocenení. Niektorých teraz potešila aspoň morálna odmena. Lekári, sestry a ďalší zdravotníci dostali ocenenie zdravotník roku 2014.
Pridané dňa: 18.05.2015
STV1: Biele srdce sestričkám za ich obetavosť
Viac ako dvadsať zdravotných sestier si dnes v Košiciach prevzalo ocenenie Biele srdce. Regionálna komora sestier a pôrodných asistentiek ním každoročne oceňuje ženy, z ktorých mnohé obetujú práci s chorými ľuďmi celý život.
Pridané dňa: 18.05.2015
Biele srdce získala sestrička Eva Pisková
Ocenením Biele srdce Regionálna komora sestier a pôrodných asistentiek (RKSaPA) v Spišskej Novej Vsi začiatkom tohto týždňa vyjadrila svoje uznanie v kategórii sestra/pôrodná asistentka v praxi aj Eve Piskovej.
Pridané dňa: 15.05.2015
Zdravotné sestry v utoprok oslavujú svoj deň: Čo čakáme od ministra?
Čísla o počte chýbajúcich zdravotných sestier a pôrodných asistentiek je alarmujúci! Práve dnes je ich deň, a preto Nový Čas zaujímalo, aký by si želali darček od ministra.
Pridané dňa: 12.05.2015

Kalendár podujatí

Partneri

Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri