Najnovšie videá

Oznamy

Sekcia sestier pracujúcich v anestéziológii a intenzívnej starostlivosti pri SK SaPA má nové vedenie
Tatranská Lomnica - Sekcia sestier pracujúcich v anestéziológii a intenzívnej starostlivosti pri SK SaPA má nové vedenie. Členovia sekcie si vo štvrtok 2. júna 2016 v Tatranskej Lomnici vo voľbách zvolili nových členov výboru. Staronovým predsedom sekcie zostal PhDr. Milan Laurinc, PhD. Rozhodli tak členovia nového výboru na prvom zasadnutí.
Riaditeľ Fakultnej nemocnice v Prešove vyháňa sestry z regionálnej komory mimo areál nemocnice
Bratislava – SK SaPA je šokovaná z prístupu riaditeľa FN J. A. Reimana Prešov MUDr. Radoslava Čuhu, MBA, MPH, ktorý najnovšie vypovedal zmluvu o prenájme kancelárie RK SaPA v Prešove. Stalo sa tak len tri mesiace po tom, čo bolo v tejto nemocnici vyše 300 sestier a pôrodných asistentiek v hromadných výpovediach.
SK SaPA udelila 30 sestrám ocenenie Biele srdce
Bratislava – Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek pri príležitosti Medzinárodného dňa sestier (12. máj) už deviaty krát na celonárodnej úrovni ocenila tridsať sestier a pôrodných asistentiek. Slávnostné odovzdávanie významného ocenenia BIELE SRDCE sa uskutočnilo v hoteli Saffron 20. mája 2016 pod záštitou prezidenta Slovenskej republiky Andreja Kisku.
Prezident Andrej Kiska prijal sestry ocenené Bielym srdcom
Bratislava – Prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska vo štvrtok 19. mája 2016 v prezidentskom paláci v Bratislave prijal tri desiatky sestier a pôrodných asistentiek z celého Slovenska, ktorým Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek (SK SaPA) pri príležitosti Medzinárodného dňa sestier udelí významné ocenenie Biele srdce.

Podujatia

Prehĺbime spoluprácu ohľadom sústavného vzdelávania
V kancelárii Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek v Bratislave sa v utorok 21. júna 2016 uskutočnilo pracovné stretnutie predstaviteľov SK SaPA so zástupcami Slovenskej spoločnosti sestier a pôrodných asistentiek, organizačnej zložky Slovenskej lekárskej spoločnosti za účelom prehĺbenia spolupráce medzi odbornými spoločnosťami v oblasti sústavného vzdelávania.
Sekcia ambulantných sestier a pôrodných asistentiek s novými posilami v tíme i novou predsedníčkou
V dňoch 3.-4.júna 2016 sa v priestoroch hotela Centrum v Košiciach uskutočnila VII. Celoslovenská konferencia Sekcie ambulantných sestier a pôrodných asistentiek SK SaPA a zároveň VI. Ročník Dňa ambulantných sestier a pôrodných asistentiek. Vzdelávací aktív bol spojený s voľbami do výboru Sekcie a s voľbami predsedníctva Sekcie.
Takto oceňovali sestry z RK Trstená
Stalo sa už tradíciou, že každoročne v máji sa koná slávnostný seminár pri príležitosti MDS, ktorý je spojený s ocenením Biele srdce na regionálnej úrovní. V tomto roku to bolo 30. mája o 13:00 hodine v knižnici Hornooravskej NsP v Trstenej.
V Brezne ocenili sestry na dva krát
Ocenenie Biele srdce na regionálnej úrovni v Regionálnej komore v Brezno sa konalo na dvoch celoslovenských konferenciách sestier.

Partneri

Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri