analytics SKSaPA |
Ste členom komory? Prihláste sa!
Prihlasovacie meno:
Heslo:
Zatvoriť

Aktuality a oznamy

Výzva: Podávajte návrhy na ocenenie Biele srdce 2015
Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek už prijíma návrhy na ocenenie Biele srdce 2015, ktoré sa tradične uskutoční v rámci Medzinárodného dňa ošetrovateľstva.
Pridané dňa: 24.01.2015
Univerzita P. J. Šafárika ponúka štúdium v odbore ošetrovateľstvo
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach ponúka možnosť štúdia v akademickom roku 2015/2016 na Lekárskej fakulte v bakalárskom študijnom programe odboru Ošetrovateľstvo.
Pridané dňa: 22.01.2015
TS: Rozkrádanie zdravotníctva už dávno mohli zastaviť zamestnanecké rady
Rozkrádaniu verejných financií v zdravotníctve by mohli zabrániť zamestnanecké rady v štátnych nemocniciach. Ministrovi zdravotníctva V. Čislákovi to opätovne odporúča SK SaPA s ohľadom na medializované informácie.
Pridané dňa: 21.01.2015
Právne poradenstvo pre členov komory
Pripomíname, že členovia SK SaPA (sestry a pôrodné asistentky) môžu využívať zdarma právne poradenstvo, ktoré pre komoru poskytuje právnická kancelária PUCHALLA, SLÁVIK & parners s. r. o.
Pridané dňa: 20.01.2015

Z činnosti komory

Naše sestry na 17. ročníku Colours of Sepsis
Naše sestry sa v dňoch 27. - 30. januára 2015 zúčastňujú na 17. ročníku postgraduálneho kurzu "Colours of Sepsis - PG kurz Sepse a MODS", ktorý je určený všetkým lekárom a sestrám, ktorí sa zaoberajú intenzívnou starostlivosťou.
Pridané dňa: 27.01.2015
Začali sme vydávať nový informačný mesačník SK SaPA
Vedenie SK SaPA sa v záujme Vašej vyššej informovanosti rozhodlo vydávať nový informačný bulletin v elektronickej podobe. Nový časopis nájdete vo vašich emailových schránkach. Príjemné čítanie.
Pridané dňa: 27.01.2015
Vyjadrite svoj názor na komoru a jej činnosť
Vážené kolegyne, kolegovia, zúčastnite sa prosím dotazníkového výskumu SK SaPA, ktorý Vám v týchto dňoch poslali vaši vedúci regionálnych centier a vyjadrite svoj názor na komoru, aby sme mohli spoločne zlepšiť jej činnosť.
Pridané dňa: 13.01.2015
V Žiline sa konala V. celoslovenská konferencia geriatrických sestier
Sekcia sestier pracujúcich v geriatrii SK SaPA v spolupráci s RK SaPA Liečebňou dlhodobo chorých Nemocnice Žilina v dňoch 24.-25. 10. 2014 v Žiline organizovali celoslovenskú konferenciu sestier s medzinárodnou účasťou.
Pridané dňa: 26.11.2014

Monitoring médií

WEBNOVINY: Komora sestier chce v nemocniciach zamestnanecké rady
V zdravotníctve sa naďalej rozkrádajú verejné financie, ktoré sú určené na zdravotnú starostlivosť pre pacientov a vláda s tým nič nerobí, tvrdí Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek (SK SaPA).
Pridané dňa: 21.01.2015
www.aktualne.sk: SKSaPA nesúhlasí s redukciu personálu v novej nemocnici
Po opozičných poslancoch svoje výhrady k projektu novej bratislavskej nemocnici vzniesla aj Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek (SK SaPA), namieta prepúšťanie.
Pridané dňa: 14.01.2015
denník SME: Muž sestrička: Postupne vymrieme
Na Slovensku pracujú medzi zdravotnými sestrami len asi dve percentá mužov. Na Malte až štyridsať
Pridané dňa: 12.01.2015
Plus JEDEN DEŇ: Zdravotné sestry sa nevzdávajú...
Napriek zamietnutiu žiadosti u exministerky zdravotníctva Zuzany Zvolenskej, požadujú zdravotné sestry aj naďalej zvýšenie platov. Chcú sa preto stretnúť so súčasným šéfom rezortu ViliamomČislákom.
Pridané dňa: 07.01.2015

Kalendár podujatí

Najbližšie podujatie:
21.02.2015
V. ročník Dňa ambulantných sestier

Partneri

Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri