analytics SKSaPA |
Ste členom komory? Prihláste sa!
Prihlasovacie meno:
Heslo:
Zatvoriť

Aktuality a oznamy

SK SaPA participuje na európskom projekte ENC4 Care
Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek participuje na európskom projekte ENS4 Care, ktorý je zameraný na využívanie technológií pri poskytovaní zdravotnej a sociálnej starostlivosti.
Pridané dňa: 15.04.2015
Právne poradenstvo pre členov komory
Pripomíname, že členovia SK SaPA (sestry a pôrodné asistentky) môžu využívať zdarma právne poradenstvo, ktoré pre komoru poskytuje právnická kancelária PUCHALLA, SLÁVIK & parners s. r. o.
Pridané dňa: 09.04.2015
Medzinárodný deň sestier 2015
Globálne zdravie nemožno dosiahnuť bez sestier a bez našich proaktívnych príspevkov a účasti na všetkých úrovniach systému zdravotnej starostlivosti. Aj to je jedna z myšlienok tohtoročného medzinárodného dňa sestier.
Pridané dňa: 08.04.2015
Radostné a pokojné veľkonočné sviatky
Radostné a pokojné veľkonočné sviatky v kruhu najbližších Vám želá kancelária SK SaPA.
Pridané dňa: 02.04.2015

Z činnosti komory

Členku SK SaPA zaradia do Oxford Encyklopédie
Námestníčka riaditeľa pre úsek ošetrovateľstva vo Všeobecnej nemocnici Komárno PhDr. Zlatica Halmová, MPH, ktorá je predsedníčkou Disciplinárnej komisie SK SaPA, bude v tomto roku zaradená do Oxford Encyklopédie.
Pridané dňa: 01.04.2015
Vyšlo marcové číslo informačného bulletinu SK SaPA
Vyšlo marcové číslo informačného bulletinu Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek. Elektronický mesačník v plnej verzii dostane každý člen na komorový email.
Pridané dňa: 01.04.2015
Tlačová správa: Nového riaditeľa treba čím skôr vymenovať
Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek (SK SaPA) žiada ministra zdravotníctva Viliama Čisláka, aby bezodkladne vymenoval nového riaditeľa, ktorý vyrieši stupňujúcu sa situáciu.
Pridané dňa: 25.03.2015
SK SaPA podporí účasť členiek komory na vybraných podujatiach
SK SaPA podporí účasť členiek komory na vybraných podujatiach Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek po splnení podmienok podporí účasť členiek komory na Odbornom kurze s Barbarou Kosfeld v Prahe a medzinárodnej vedeckej konferencii v Zágrebe.
Pridané dňa: 24.03.2015

Monitoring médií

Hospice majú problém s financovaním
TRSTICE. Tri mesiace. To je čas, počas ktorého štátna poisťovňa akceptuje pobyt pacienta v hospici. Po jeho uplynutí môže zariadenie požiadať o predĺženie maximálne o ďalší mesiac v niektorých prípadoch.
Pridané dňa: 16.04.2015
Levočská nemocnica vytvorila nové priestory pre zdravotnícky personál
Na ďalšiu novinku sa môžu tešiť pacienti Všeobecnej nemocnice s poliklinikou Levoča, ktorá dnes, 10. apríla 2015, slávnostne otvorila celkom nové, priestranné a moderne zariadené nadštandardné izby na internom oddelení.
Pridané dňa: 14.04.2015
Čisláka budú odvolávať 15. apríla
Predseda parlamentu Peter Pellegrini zvolal mimoriadnu schôdzu na 15. apríla. Jej jediným bodom bude návrh opozičných poslancov na odvolanie ministra zdravotníctva Viliama Čisláka.
Pridané dňa: 09.04.2015
Trnavský samosprávny kraj popri lekároch ocenil aj sestru
Pri príležitosti Svetového dňa zdravia ocenil Trnavský samosprávny kraj zdravotníckych pracovníkov. Uznanie za prácu si z Trnavy okrem iných odniesla vedúca sestra Traumatologicko-ortopedickej kliniky vo FN v Trnave Gabriela Hilkovičová.
Pridané dňa: 09.04.2015

Kalendár podujatí

Najbližšie podujatie:
10.05.2015
4th Congress Ordem dos Enfermeiros

Partneri

Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri