analytics SKSaPA |
Ste členom komory? Prihláste sa!
Prihlasovacie meno:
Heslo:
Zatvoriť

Aktuality a oznamy

Spoločné požiadavky stavovských a odborových organizácií v zdravotníctve
Predstavitelia stavovských a odborových organizácií v zdravotníctve 26. 8. 2015 rokovali s premiérom R. Ficom, ktorému odovzdali spoločné požiadavky zdravotníkov k novele zákona 578/2004 Z. z.
Pridané dňa: 26.08.2015
Informácia pre sestry pracujúce v záchrannej zdravotnej službe
Sestra pracujúca v záchrannej zdravotnej službe je sestra, ktorá poskytuje záchrannú službu alebo je jej zamestnávateľom Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby Slovenskej republiky.
Pridané dňa: 23.08.2015
Stavovské a odborové organizácie sa obrátili na premiéra Roberta Fica
Prezidentka SK SaPA Mgr. Iveta Lazorová, dipl. p. a. spolu so zástupcami ostatných komôr a odborových združení požiadali premiéra Roberta Fica o prijatie v súvislosti so zákonom o odmeňovaní zdravotníckych pracovníkov.
Pridané dňa: 13.08.2015
Zdravotníci požadujú zapracovať pripomienky, pripustili nátlakové aktivity
V prípade, že minister zdravotníctva Viliam Čislák v rozporovom konaní nebude akceptovať zásadné pripomienky stavovských a odborových organizácií, tí začnú pripravovať celoslovenské nátlakové aktivity.
Pridané dňa: 27.07.2015

Z činnosti komory

Vyšlo letné dvojčíslo informačného bulletinu SK SaPA
Vyšlo letné dvojčíslo informačného bulletinu Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek. Elektronický mesačník v plnej verzii dostane v najbližších dňoch každý člen SK SaPA na komorový email.
Pridané dňa: 29.08.2015
Minister zdravotníctva Viliam Čislák už nie je ministrom všetkých zdravotníkov
Minister zdravotníctva Viliam Čislák už nie je ministrom všetkých zdravotníkov, nakoľko neháji ich záujmy. Zhodli sa na tom spoločne najvyšší predstavitelia šiestich stavovských a odborových organizácií.
Pridané dňa: 04.08.2015
Sústrastný telegram SK SaPA Slovenskej komore zdravotníckych záchranárov
Prezidentka SK SaPA Mgr. I. Lazorová, dipl. p. a. zaslala sústrastný telegram prezidentovi Slovenskej komory zdravotníckych záchranárov Ing. M. Hudákovi, MPH v súvislosti s nešťastím záchranárskeho vrtuľníka v Slovenskom raji.
Pridané dňa: 21.07.2015
Ženy a deti si zaslúžia zlepšiť zdravotnú starostlivosť
Pokým v štátoch EÚ majú ženy „svoju pôrodnú asistentku“, na ktorú sa môžu obrátiť vždy s akýmkoľvek zdravotným problémom, na Slovensku si túto zdravotnú starostlivosť musia zaplatiť z vlastných zdrojov, alebo navštívia lekára.
Pridané dňa: 17.07.2015

Monitoring médií

Veľkorysá ponuka zdravotníkom: Toto im navrhol premiér Fico!
Premiér Robert Fico sa stretol s nespokojnými zdravotníkmi a sľúbil im niečo, čo možno ani nečakali. Týka sa to ich platov.
Pridané dňa: 27.08.2015
Čislák zrušil návrh boja s korupciou. Vilo, koho si sa zľakol?
Robia si z nás žarty? Minister zdravotníctva Čislák chcel dať vyškoliť lekárov ako nebrať úplatky. Zlepšenie povesti zdravotníctva, ktoré v posledných mesiacoch otriaslo niekoľko korupčných aférami, sa však nekoná.
Pridané dňa: 27.08.2015
Richter vystúpil proti Čislákovi
Fico mlčí, či je za zvýšenie miezd vo všetkých nemocniciach, ako chce Richter, alebo len v štátnych, ako presadzuje Čislák.
Pridané dňa: 26.08.2015
Štát chce zdravotníkov poslať na protikorupčné školenie
Štát chce zdravotníkov poslať na povinné protikorupčné školenie. Zabezpečovať ho má SZU v Bratislave, navrhuje MZ SR v novele zákona o poskytovateľoch zdravotnej starostlivosti.
Pridané dňa: 25.08.2015

Kalendár podujatí

Partneri

Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri