analytics SKSaPA |
Ste členom komory? Prihláste sa!
Prihlasovacie meno:
Heslo:
Zatvoriť

Aktuality a oznamy

Dôležitý oznam: Prihlasovanie na aktivity SV prostredníctvom portálu - nefunkčn
Vážené kolegyne, kolegovia, v mene Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek sa vám chcem ospravedlniť za problémy pri prihlasovaní na aktivity SV cez portál. Prevádzkovateľ portálu je o vzniknutej situácii informovaný a pracuje na tom, aby bol problém čo najskôr odstránený. O odstránení problému budete informované/í.
Pridané dňa: 30.10.2014
Ministerka zdravotníctva odmietla všetky požiadavky sestier
Ministerka zdravotníctva Zuzana Zvolenská nemá úprimný záujem o spravodlivé platové ohodnotenie sestier a pôrodných asistentiek na Slovensku a preto sa sestry obrátia na parlamentných poslancov so žiadosťou o riešenie ich situácie.
Pridané dňa: 29.10.2014
Výberové konanie na pracovnú pozíciu: Vedúci RC HSV v Trenčíne. - TRVÁ
Riadi činnosť regionálneho centra, vrátane činnosti hodnotiteľov, hodnotí sústavné vzdelávanie sestier a pôrodných asistentiek, komunikuje s organizátormi aktivít sústavného vzdelávania a zabezpečuje vytvorenie čo najkompletnejšej elektronickej evidencie aktivít sústavného vzdelávania v samosprávnom kraji .......
Pridané dňa: 05.09.2014
Dôležitý oznam
„Vážené kolegyne, kolegovia, nakoľko v súčasnej dobe nie je možné sa prihlásiť priamo cez portál do Vašich emailových schránok (.......@sksapa.sk), zadajte si do prehliadača link www.portal.sksapa.sk a do prihlasovacích údajov - meno - zadajte Vašu celú emailovú adresu a heslo, týmto spôsobom sa do emailových schránok prihlásite priamo."
Pridané dňa: 07.08.2014

Z činnosti komory

Prezidentka SK SaPA na Európskej federácii asociácií sestier v Dubline
Prezidentka Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek Mgr. Iveta Lazorová, dipl. p. a. sa v dňoch 23.-24. októbra 2014 zúčastnila na 101. Valnom zhromaždení Európskej federácie asociácií sestier (EFN) v Írskom Dubline.
Pridané dňa: 23.10.2014
Varšava: Psychiatrické sestry sa aktívne zúčastnili stretnutia krajín V 4
Prezidentka SK SaPA Mgr. Iveta Lazorová sa spolu s členmi Sekcie sestier pracujúcich v psychiatrii v dňoch 17.-18. 9. 2014 vo Varšave zúčastnili štvrtého pracovného stretnutia predstaviteľov psychiatrického ošetrovateľstva štátov V4.
Pridané dňa: 22.10.2014
IV. Celoslovenská konferencia Belianske dni ošetrovateľstva
V dňoch 16.–17.10. sa v Tatranskej Kotline konala IV. Celoslovenská konferencia Belianske dni ošetrovateľstva, ktorú organizovalo Sanatórium Tatranská Kotlina, n. o. spolu s Regionálnou komorou sestier a pôrodných asistentiek VT.
Pridané dňa: 18.10.2014
Anestéziologické sestry vystúpili na konferencii v Belehrade
Prezidentka SK SaPA Mgr. Iveta Lazorová sa spolu s členmi zo Sekcie pracujúcich v anestéziológii a intenzívnej starostlivosti v dňoch 3.-5. 10. zúčastnili 4. Kongresu anestéziologických sestier Srbska v Belehrade.
Pridané dňa: 17.10.2014

Monitoring médií

Zvolenská nemá záujem riešiť problémy, hnevajú sa sestričky
Svoje mzdové požiadavky chcú sestry najnovšie riešiť cez poslancov. Podľa nich totiž ministerka zdravotníctva Zuzana Zvolenská nemá úprimný záujem o ich spravodlivé platové ohodnotenie.
Pridané dňa: 30.10.2014
Viac ako 500 sestier sa zišlo v Komárne k problematike bezpečnosti pacienta
Komárno privítalo rekordný počet sestier a medicínsko-technických pracovníkov, ktorí sa zišli na III. celoslovenskej konferencii sestier venovanej problematike bezpečnosti pacienta a zdravotníckeho pracovníka.
Pridané dňa: 28.10.2014
Za nadčasy a noci v práci chcú sestry viac
Zdravotné sestry v Trstenej zarábajú len o niečo viac, ako je minimálna mzda. Župa do platových pomerov nezasahuje, sú v kompetencii riaditeľov nemocníc.
Pridané dňa: 24.10.2014
Opitý mladík napadol sestry v ambulancii
KOŠICE. Nebyť zásahu policajnej hliadky, sestry s lekárom v nemocnici by dopadli veľmi zle. Muž po ambulancii pľuval, sácal do personálu, sestričke vykrúcal ruku, keď sa mu snažila pichnúť injekciu a žena má dokonca vraj i monokle. Ešteže zasiahla polícia.
Pridané dňa: 23.10.2014

Kalendár podujatí

Partneri

Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri